چه اصولی را باید برای نقاشی ساختمان رعایت کنیم؟

Art palette and brushes with a lot of colors


چه اصولی را باید برای نقاشی ساختمان رعایت کنیم؟

تا کنون ممکن است در موقعیت های مختلفی قرار گرفته باشید که بخواهید شروع به نقاشی  و رنگ کردن ساختمان بگیرید. اما پس از اتمام کار نتیجه ای که حاصل شده است بسیار متفاوت نسبت به انتظار شما بوده است. در این صورت باید بیشتر با اصول نقاشی ساختمان خوب آشنا شوید

اصول نقاشی ساختمان با کیفیت عالی

اولین اصلی که در شروع کار باید به آن توجه نمایید نوع رنگی است که بنا دارید از آن استفاده کنید. به طور کلی دو نوع رنگ برای نقاشی ساختمان وجود دارد. نوع اول رنگ روغن و دیگری رنگ پلاستیک می باشد. ویژگی های متمایز زیادی بین این دو وجود دارد که به طور کلی اصول پایه ای آن ها برای آغاز کار را متفاوت می سازد.

برای نمونه رنگ روغن محلول در نفت و تینر است در صورتی که می توانید به راحتی رنگ پلاستیک را در آب حل کنید.

اصل دیگری که باید در نقاشی ساختمان با کیفیت مناسب و قابل قبول در نظر گرفته شود؛زیر سازی کار می باشد. مطمئنا هر یک از دیوار های خانه دارای زدگی ،جای میخ و یا لکه می باشد. قبل از شروع باید به صورت اساسی کار زیر سازی انجام شود.انجام بتونه کاری و همچنین سمباده کشی دیوار ها به منظور بدست آوردن یک سطح کاملا صاف بخشی از مراحل زیر سازی  به شمار می رود.

اصل دیگری که باید برای شروع کار به خاطر داشته باشید این است که رد قلم مو را از بین ببرید. وجود رد قلم مو علاوه بر خراب شدن کار و غیر حرفه ای نشان دادن آن باعث می شود تا برای دفعات بعد که بخواهید نقاشی کنید دچار مشکل شوید.

نقاشی ساختمان علیپور

ممکن است حال که کمی از اصول اولیه برای آغاز نقاشی ساختمان را بررسی کردیم به این مسئله پی برده باشید که این کار ؛کار سخت و زمان بری ست .حال پیشنهاد ما این است که کار نقاشی ساختمان در تهران خود را به نقاشی ساختمان علیپور بسپارید.

شما می توانید در هر لحظه هزینه نقاشی خود را بصورت آنلاین ارزیابی و محاسبه کنید و  سفارش کار خود را بصورت آنلاین خود را در سایت ما ثبت نمایید و کارشناسان ما بعد از هماهنگی برای بازدید اعزام خواهند شد. کیفیت ارائه کار ما به صورت تضمین شده می باشد و مشتری مداری را در امور خود سرلوحه قرار داده ایم.

مطالب عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *